Радо зустрічає діточок від 3х до 6 років

"Дошкілля" від Наша Школа

Приватний дитячий садок поблизу метро від проекту альтернативної освіти Наша Школа.  Повноцінний садочок у групах повного дня та підготовка до школи на заняттях з педагогами

дитячий садок
Форми відвідування на вибір
Пропонуємо різні пакети послуг: Розвиваючі заняття для наймолодших, комплексна підготовка до навчання у школі тричі у тиждень, садочок повного дня з 8.00 до 18.00 а також неповного дня з 8.00 до 13.00.
Всебічний розвиток
Грунтовна інтелектуальна підготовка поєднується з цікавими творчими заняттями малювання, ліплення гончарною глиною, художнє конструювання з паперу. В тому числі у програму входить вивченя англійської мови.
Безпека
Безпека дітей для нас перед усім, на території садочка є укриття. У нас надійна система охорони, а весь персонал проінструктований.
ПРОФЕСІЙНІ ВИХОВАТЕЛІ
Наші педагоги володіють сучасними методиками і технологіями у галузі дошкільної освіти: методика Кюізенера, читання за методикою Шелестової, Зайцева, технологія мнемотехніки. Ми завжди відкриті до нового, корисного для дітей та сучасного!

Доброзичлива тепла атмосфера. Досвідчені та кваліфіковані вихователі. Можливість здійснювати всебічний розвиток на змістовних різноманітних цікавих заняттях та у ігровій діяльностіі.

Форма для запису та консультацій